Projektowanie i produkcja dronów

Jesteś tutaj: Strona główna / Projektowanie i produkcja dronów

Jak wygląda produkcja dronów?

Drony są obecnie jednym z najpopularniejszych sposób na uwiecznienie ważnych wydarzeń w życiu. Często wykorzystuje się je, podczas wydarzeń sportowych czy muzycznych. Ich popularność sprawiła, że stały się bardzo porządanym urządzeniem na większości eventów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zakupienia gotowej maszyny w wybranych przez nas konfiguracjach lub dostosowanej według własnych wymogów. Wszystkie zlecenia są rozpatrywane osobno, tak aby, klient był jak najbardziej zadowolony z zamawianego produktu. Uwzględnienie indywidualnych potrzeb jest dla nas priorytetem, dlatego produkcja dronów Roborotor jest kontrolowana na każdym etapie. Specjalizujemy się również w produkcji dronów dla użytkowników o większych wymaganiach. W ofercie można znaleźć również wiele modeli wielowirnikowców o specjalnych zastosowaniach. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów oraz profesjonalne wykonanie. 

Mobilna stacja kontroli lotu

W naszej firmie macie Państwo możliwość zakupić mobilną stację kontroli lotu, zabudowaną w specjalnych skrzyniach lub w dostosowanym do tego celu samochodzie.

W skład takiego zestawu mogą wchodzić:

  • komputer z aplikacją pozwalającą ustawić trasę oraz parametry lotu drona
  • monitory służące do podglądu obrazu przekazywanego z maszyny oraz wyświetlania parametrów lotu
  • aparatura sterująca w wersji ręcznej lub zabudowanej w skrzyni
  • anteny zewnętrzne pozwalające zwiększyć zasięg przekazywanego obrazu
  • akumulatory zasilające zestaw

Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami w produkcji dronów!

Tworząc nowe maszyny korzystamy z gotowych podzespołów światowych liderów branży UAV a także wdrażamy nasze własne rozwiązania. Kompleksowo wyposażone zaplecze warsztatowo-serwisowe umożliwia nam pracę nad tworzeniem nowych elementów oraz udoskonalaniem już istniejących. Dzięki zastosowaniu drukarek 3D jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wydrukować prawie każdy element zanim trafi on do produkcji. Produkcja dronów wymaga od nas ciągłego rozwoju i śledzenia nowin w dziedzinach związanych z nowymi technologiami dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy kolejne umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach i pokazach.