Usługi świadczone przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych

Jesteś tutaj: Strona główna / Usługi świadczone przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych

Profesjonalne usługi z użyciem dronów

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z wykorzystaniem dronów. Z łatwością odnajdują się one w różnych dziedzinach gospodarki. Dronem zdecydowanie łatwiej kierować, manewrować, ponieważ jest zwinny, a w powietrzu może utrzymać się nawet przez kilkanaście godzin. Jego potencjał dostrzegło wiele branż i zainwestowali w usługi z dronami. Jeśli nie jesteś gotowy sam podjąć się użytkowania maszyny, zostaw to profesjonalistą. Nasz zespół posiada świadectwa kwalifikacji personelu lotniczego do pilotowania dronów – UAVO – wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, wraz z niezbędnym ubezpieczeniem OC. Klienci zamawiając u nas usługę muszą podać tylko czas i miejsce jej wykonania, ponieważ wszelkie zezwolenia są pozyskiwane przez nas. 

Filmowanie z drona

Usługi z dronami są bardzo popularne w tej branży. Rejestracja video oraz wykonywanie zdjęć z powietrza na potrzeby reklamy oraz produkcji kinowych to doskonały sposób na wzbogacenie swoich realizacji. Wielowirnikowiec to również idealna maszyna do przekazywania relacji na żywo z wydarzeń publicznych i imprez masowych.

Panoramy

Panoramy sferyczne z opcją połączenia w wirtualne wycieczki dają odbiorcy możliwość rozejrzenia się we wszystkich kierunkach, tak jakby sam był w miejscu wykonania ujęcia. Jest to idealna metoda na promocję hotelu, ośrodka wypoczynkowego, nieruchomości na sprzedaż lub Twojej firmy.

Fotogrametria I Teledetekcja

Wykonanie serii odpowiednich zdjęć i stworzenie na ich podstawie ortofotomapy to doskonały sposób, aby sprawdzić stan swoich plonów. Można również pozyskać materiał dla firm ubezpieczeniowych w celu wyceny szkód susz lub powodzi. Odpowiedni materiał jest również wykorzystywany do tworzenia wizualizacji 3D.

Inspekcje

 Dron to idealny sposób pozyskania informacji o stanie turbin wiatrowych, gazociągów oraz kominów. Usługi z dronami idealnie sprawdzają się w miejscach, do których dostęp jest ograniczony  oraz wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem. Można również w prosty sposób prowadzić kontrolę dachów. Dla firm budowlanych oraz inwestorów to możliwość prostego sprawdzenia przebiegu budowy.

Administracja | Ubezpieczenia

Wielowirnikowiec to doskonały sposób na sprawdzenie stanu posiadłości pod wycenę ubezpieczenia. Dla deweloperów jest narzędziem, dzięki któremu mogą pokazać swoim klientom w pełni nieruchomość poprzez wykonanie wizualizacji. Jesteśmy w stanie również sporządzić dokumentację z przebiegu robót budowlanych obrazując kolejne etapy prac budowlanych.